Скільки коштує встановити GPS?

Для встановлення GPS моніторингу за автомобілем необхідно придбати GPS трекер і монтажний бокс, підключити трекер до програми GPS моніторингу та змонтувати трекер на автомобілі.

Стаття витрат Сума
GPS трекер "Мінімальний" 1950.00
GPS трекер "Оптимальний" 6250.00
GPS трекер "Професійний" 10250.00
Підключення трекера до програми GPS моніторингу 400.00
Монтажний бокс 950.00
Монтаж трекера 400.00
Складний монтаж трекера чи датчика рівня палива, за 1 год. 400.00

Монтаж GPS трекера є не складнішим, ніж підключення, скажімо, автомобільної магнітоли - потрібно лише закріпити обладнання в зручному місці, подати живлення від бортової мережі, закріпити і підключити зовнішні антени, тому для зменшення вартості монтаж GPS трекера на автомобілі Ви можете здійснити самостійно згідно з наданими нами інструкціями. В цьому випадку при встановленні GPS трекера "Мінімальний" без монтажного бокса вартість складе лише 2350 грн!

Чим відрізняються моделі GPS трекерів?

Крім трекерів "Мінімальний", "Оптимальний" та "Професійний" існують десятки інших моделей, які відрізняються кількістю та видами датчиків, які можна підключити; можливістю підключення бортового комп'ютера автомобіля за шиною OBD-II чи CAN; ємністю акумуляторної батареї; кількістю SIM-карток; тощо. Тому вибір моделі GPS трекера, яка найкраще задовільняє Ваші потреби, може бути непростим завданням.

Однак навіть найпростіший трекер дозволяє надійно працювати 24 години на добу 7 днів на тижень і контролювати пробіг автомобіля. GPS трекер "Оптимальний" додатково дозволяє збирати інформацію з датчиків рівня палива. А для застосування на спеціальній чи сільськогосподарській техніці ми рекомендуємо використовувати GPS трекер "Професійний", який має найвищий рівень захисту від дії оточуючого середовища.

Скільки коштує встановити додатковий датчик рівня палива?

Для встановлення датчика рівня палива в баку необхідно додатково придбати датчик та гальванічну розв'язку, яка буде відсіювати електричні завади від бортової мережі автомобіля. Існує модифікація датчика рівня палива з вбудованою гальванічною розв'язкою

Під час монтажу датчика рівня палива в паливному баку автомобіля робиться додатковий отвір та прокладається кабель від паливного бака до кабіни автомобіля, по якому живиться датчик та передається інформація про результати вимірів.

Під час процедури тарування в повністю порожній паливний бак заливається паливо порціями по 10 літрів і фіксуються покази датчика рівня палива. У випадку тарування баків з дизельним паливом на вантажних автомобілях процедура може займати до 4 годин. Від акуратності її проведення залежить точність вимірювання рівня палива в баці.

Якщо автомобіль має декілька паливних баків, датчики рівня палива необхідно встановити в кожен з баків.

Стаття витрат Сума
Датчик рівня палива в баку 5450.00
Гальванічна розв'язка 2150.00
Датчик рівня палива в баку з вбудованою гальванічною розв'язкою 6650.00
Монтаж та підключення датчика рівня палива 1400.00
Тарування паливного бака ємністю до 500л 1400.00
Монтаж трекера або датчика рівня палива підвищеної складності або тарування паливного бака ємністю більше 500л, за годину роботи 400.00

Вартість обладнання автомобіля датчиком рівня палива є великою, тому як правило на автомобіль встановлюють GPS трекер без датчика рівня палива. В більшості випадків контролю за пробігом автомобіля без додаткого контролю за паливом в баці достатньо для значного зменшення витрат на пальне.

Які будуть щомісячні витрати на GPS?

Вартість послуг з технічної підтримки програми GPS моніторингу складає 300.00 грн на місяць.

Послуги з технічної підтримки включають в себе

Якщо в процесі обслуговування GPS трекерів було виявлено необхідність проведення ремонту, то роботи по монтажу, демонтажу та ремонту обладнання cплачуються додатково.